Turneja "Ribar on tour"!

Predstavnici Green Boysa trenutno su u fazi pripreme projekta u kojem bi u sklopu svoje turneje "Ribar on tour" naš klub gostovao na međunarodnim prijateljskim utakmicama u Mađarskoj i Srbiji tijekom svojih priprema u 8.mjesecu za nadolazeću sezonu. Također, tim će protivnicima biti i ponuđeno gostoprimstvo i na našoj Grbavici. Točni protivnici Ribara zasada nisu poznati javnosti, ali špekulira se da je riječ o jednom klubu sa područja Vojvodine te južnog dijela Mađarske. Vidjet ćemo kako će na takvu ideju reagirati strukture kluba i financijska moć za financiranje putovanja, ali ova ideja već je naišla na odobravanje dijela javnosti a i super je prilika za upoznavanje i širenje pozitivnog ozračja u ovom dijelu Baranje.
#ribarontour2019